OTOMATİK DROPSHIPPINGle

Satmaktan Başka Bir Uğraşınız Olmayacak

gelirinize katkı arayışınız için

Yakalanması Gereken Gerçek Bir İMKÂN

Mağazanızda Hem Satış Yapın Hem Pazarlama Bilginizi Geliştirin UFKUNUZU AÇIN

pazarlama yapın

ÇAĞI YAKALAYIN EŞSİZ ENTEGRASYON

İnternet Üzerinden Alışveriş hacmi her yıl katlanarak artıyordu. Ancak dünyadaki son gelişmeler ve salgın şartları, bu artışın çok daha fazla oranda olacağının sinyallerini şimdiden vermiş durumda!

me-sep.png

Teorik düzeyde pazarlama bilgim vardı. Ama kendi e ticaret sitemde satış yapmak için uyguladığım pratikler sonucu bilgim çok daha fazla oldu. Şimdi hem satış yapıyor hem de başka firmalara danışmanlık veriyorum. Aldığım en mükemmel kurs oldu kendi kendime. Hem de bedavaya yakın bir bedel ödeyerek 🙂

Serap atagün

-
İstanbul

ürünlerle dolu mağazaya dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu süreç nedeniyle hosting hizmeti fiyatına sahip olabiliyorsunuz

Bu paketi satınaldıktan sonra yegane uğraşınız; İnternet üzerinden pazarlama tekniklerini kullanarak, siteniz ile müşterilerinizi buluşturmak olacak.

Örnek Mağazayı İnceleyin

Domain adresinizi yönlendirmek suretiyle sisteme katıldığınızda kendi web adresiniz altında aynen böyle tam teşekküllü bir e ticaret mağazasına sahip olacaksınız. 

Bayilik/Hosting

500 ₺/yıl

Ödeme sayfasında alışverişi tamamladıktan sonra tekrar bu sayfaya dönüp whatsapp hattıyla irtibata geçerek "sitenizin adını" veriyorsunuz. Mağazanızın hayata geçme süresi 2 saatten daha az sürmektedir.

  • Bereketli
  • Kazançlı
Satışlarınız Olsun