OTOMATİK E TİCARETTE

Uğraşmak YOK

Satmaktan Başka Meşguliyetiniz Olmayacak

Neden En Kolay E Ticaret?

Çünkü; sadece sitenizin olmasını istediğiniz alan adını  aldıktan sonra sistemimize entegre olmak için, sunucumuzun DNS adreslerine yönlendiriyorsunuz.

Sonrasında, bir kaç saat içerisinde hem çok kaliteli hem de rakiplerine göre çok ekonomik binlerce  çeşitte, kartla veya kapıda ödeme seçenekleriyle hazır vaziyette; sezon elbise, triko, bluz, gömlek,tişört, pijama, gecelik ve harika ÇANTALARLA dolu olan İnternet siteniz hayata geçiyor.  Üstelik sadece HOSTING ücreti ödeyerek! Şaka değil! Tüm yatırımınız; yıllık ödemeli bir domain ve bir hosting bedeli!

sadece pazarlama yapın

İnternet üzerinden pazarlama tekniklerini kullanarak, sitenizle müşterilerinizi buluşturun

tahsilatla uğraşmayın

Müşterinizin Alışverişle ilgili Ödemesi Kredi Kartıyla veya Adrese Teslimle Alınır.

sipariş bilgileri otomatik gitsin

Sitenizde Alışveriş Yapan Müşterilerinizin Siparişi ve İletişim Bilgileri hem sizin Panelinize Hem de Depomuzdaki Bilgisayara Otomatik Olarak Anında Düşer.

kargo teslim edilsin

Siteniz üzerinden satılan ürün ertesi gün kargolanarak müşterinize ulaştırılır, gerekiyorsa iade ve değişim yapılır.

7/24 Whatsapp

7/24 Telefon

7/24 Telegram

Arayabilirsiniz

Ve Bir Hizmet Daha.....

23 Ocak 2021 itibariyle bayilerimize yönelik satış/pazarlama için eğitim videoları hazırladık.

Google Tag Manager ve Facebook Pixelin Hatasız Yerleştirilebildiği Panelinizde Olan Biten Her Gelişmeyi Anlık Olarak İzleyin

Google ve Facebook İçin Kolaylıkla KATALOG oluşturabilirsiniz

BELİRLİ BİR SÜRE İÇİN YALNIZCA HOSTİNG FİYATINA!!!

Domain adınız  altında ve binlerce çeşit ürünlü hazır vaziyette  e ticaret siteniz var ve satışlarınızın  %25 ‘i net kârınız olarak hesabınıza yatıyor.  Üstelik; tahsilat, kargo, iade, değişim vs hiç bir işle uğraşmıyor, yalnızca satmaya odaklanıyorsunuz. Ürünleri biz faturalandırarak gönderiyoruz. Bu gerçekten mükemmel bir fırsattır. 

Kendinize bir alanadı (istediğiniz yerden) ve bir hosting (bizden) alıyorsunuz. Kendi alan adınız altında giyiyorum.com gibi hazır e ticaret sitesi (mağaza) veriyoruz. Toplam maliyetiniz 550₺ den az olur.

Tedarikçi arayıp ürün bularak doldurmanız gereken boş e ticaret siteleri piyasada 6-8 BİN LİRA. Neden muhteşem bir imkan olduğunu buradan da anlayabilirsiniz.

Örnek Mağazayı İnceleyiniz

Domain adresinizi yönlendirmek suretiyle sisteme katıldığınızda kendi web adresiniz altında; sürekli yeni ürün eklenen, ürün tükendiğinde otomatik olarak sayfadan kalkan aynen böyle tam teşekküllü bir e ticaret mağazasına sahip oluyorsunuz. 

Bayilik/Hosting

500 ₺/yıl

Ödeme sayfasında alışverişi tamamladıktan sonra tekrar bu sayfaya dönüp whatsapp hattıyla irtibata geçerek "sitenizin adını" veriyorsunuz. Mağazanızın hayata geçme süresi 2 saatten daha az sürmektedir.

E Ticaret Yapın

Eğer dijital ortamda pazarlama bilgi ve becerim var ya da öğrenebilirim ve mağazamda satış yapabilirim diyorsanız:

Daha da Detay mı İstiyorsunuz?

  • Yönetim Paneli Hakkında Bilgi
  • Bayi Destek Hakkında Bilgi
  • Tanıtım Videoları Hakkında Bilgi
  • Kazançların Ödeme Periyodu Hakkında Bilgi
  • vs
  • Mesaj atabilir veya arayabilirsiniz.

7/24 Whatsapp

7/24 Telefon

7/24 Telegram

Arayabilirsiniz

gelirinize katkı arayışınız için

Yakalanması Gereken Gerçek Bir İMKÂN

Mağazanızda Hem Satış Yapın Hem Pazarlama Bilginizi Geliştirin UFKUNUZU AÇIN

pazarlama yapın

ÇAĞI YAKALAYIN EŞSİZ ENTEGRASYON

İnternet Üzerinden Alışveriş hacmi her yıl katlanarak artıyordu. Ancak dünyadaki son gelişmeler ve salgın şartları, bu artışın çok daha fazla oranda olacağının sinyallerini şimdiden vermiş durumda!

me-sep.png

Teorik düzeyde pazarlama bilgim vardı. Ama kendi e ticaret sitemde satış yapmak için uyguladığım pratikler sonucu bilgim çok daha fazla oldu. Şimdi hem satış yapıyor hem de başka firmalara danışmanlık veriyorum. Aldığım en mükemmel kurs oldu kendi kendime. Hem de bedavaya yakın bir bedel ödeyerek 🙂

Serap atagün

-
İstanbul

ürünlerle dolu mağazaya dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu süreç nedeniyle hosting hizmeti fiyatına sahip olabiliyorsunuz

Bu paketi satınaldıktan sonra yegane uğraşınız; İnternet üzerinden pazarlama tekniklerini kullanarak, siteniz ile müşterilerinizi buluşturmak olacak.

Sistem satmaya çalışmadığımızı fark etmiş olmalısınız. Gayemiz ürün satışını artırmak ve böylece çok kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla satabilmeyi sürdürmek. Aslında mağazayı bedava veriyoruz. Tüm yatırımınız bir site için şart olan; domain ve hosting (bizden) satın almak.

Klasik dropshipping sisteminde olduğu gibi  xml bayiliği aramak, dropshipping tedarikçileri  aramaya ihtiyacınız yok.  Stoksuz E-ticaret yapmanın en kolay, rahat ve mükemmel yolu diyebiliriz.

Site kurmak veya e ticaret sitesi kurmak için e ticaret yazılım  paketi aramak, sanal pos kurarak tahsilat yapmaya çalışmak, siparişi tedarikçiye iletmek, iade veya değişim  gibi hiç bir konuyla ilgilenmenize gerek kalmıyor. 

tel tıklayın

  • Bereketli
  • Hayırlı
...Satışlarınız Olsun